Jadro tímu

Vitajte na oficiálnej webovej stránke tímu Midheimur! Sme oddaná skupina herných vývojárov, umelcov a rozprávačov príbehov, spojených našou vášňou pre tvorbu úchvatného herného zážitku, ktorý pohltí hráčov do tajomného sveta starých slovanských krajín.

Náš tím tvoria talentovaní jednotlivci z rôznych oblastí, ktorí prinášajú svoje unikátne schopnosti a odbornosť. Veríme, že spolupráca a inovácia sú kľúčové pre tvorbu skutočne nezabudnuteľnej hry, a to je to, čo sa usilujeme dosiahnuť v projekte Midheimur.

Naša cesta začala s víziou vytvoriť autentickú, minimalistickú open-world hru, ktorá hráčov prenesie do sveta plného dobrodružstiev, záhad a bohatej histórie. Keď sme sa ponorili do fascinujúcich príbehov slovanskej mytológie, vedeli sme, že sme našli dokonalé prostredie pre našu hru.

V srdci nášho príbehu je Assar, hlavná postava, ktorá musí čeliť výzvam a tajomstvám tohto kúzelného sveta a zároveň bojovať proti silám temnoty, ktoré ohrozujú jeho domov. Neúnavne sme pracovali na tom, aby sme oživili Assara a jeho svet, a vytvorili tak pre našich hráčov jedinečný a zaujímavý zážitok.


Tím Midheimur je oddaný vytvoreniu hry, ktorá nie len baví, ale aj inšpiruje a púta hráčov. Neustále posúvame hranice možného v hernom vývoji a využívame pokročilé technológie ako Unreal Engine 5.2, aby sme zabezpečili, že Midheimur sa vyníma ako skutočné majstrovské dielo z dielne nezávislých vývojárov.

Nesnažíme sa replikovať hry s kvalitou typickou pre veľké štúdiá (AAA), ale skôr chceme ukázať svetu, že je možné vytvoriť hru s obmedzenými financiami a malým tímom.

Ďakujeme vám, že sa pridávate k nám na túto dobrodružnú cestu. S nadšením sa s vami chceme podeliť o svet Midheimur a nevieme sa dočkať, kam nás táto cesta zavedie.